КУЉА БЕС У КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: "Не пада нам на памет да више ћутимо! Нити ћемо у овоме више да учествујемо!"

Дарко Николић
Дарко Николић

11. 02. 2025. у 13:55

Велико незадовољство влада у кошаркашком клубу Црвена звезда. Баш велико.

КУЉА БЕС У КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Не пада нам на памет да више ћутимо! Нити ћемо у овоме више да учествујемо!

FOTO: M. Vukadinović

Саопштење преносимо у целости:

"КК Црвена звезда није се оглашавао званичним саопштењима ове сезоне, нити је имао намеру то да чини као клуб који је конструктивно учествовао у такмичењу ове сезоне као вишеструки шампион, али и велики клуб који увек има жељу као сувласник АБА лиге да ово такмичење унапреди.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Међутим, након утакмице 20. кола АБА лиге Црвена звезда – Будућност и догађаја који се понављају (а на које раније нисмо реаговали) нећемо да ћутимо!

Немамо право да ћутимо на отворену „пљачку“ судијске тројке (Јавор, Петек и Поробић) у понедељак увече у Београду! Јер како другачије назвати дешавања са утакмице 20. кола у којој је чак 11 судијских одлука било на штету нашег тима? То се не зове незнање – већ намера!

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Јавност ће и кроз видео материјал бити упозната са тим одлукама. За тим који је одиграо пету утакмицу у распону од само девет дана, са оваквим распоредом, који је морао да буде бољи од свог ривала практично 15-20 поена уз овакве одлуке, то је било превише!

Случајно или не, ова судијска тројка активно је учествовала својим одлукама (за које сада имамо право да отворено сумњамо да су били случајне) и на исход дербија 12. кола АБА лиге у Београду, чиме су директно креирали положај клубова на табели!

Нисмо се оглашавали на овај начин доста дуго надајући се да су неке „навике“ из прошлости искорењене! Нажалост, делује да нису.

Зато изгледа морамо јавно да поновимо свима, на првом месту руководству АБА лиге...

КК Црвена звезда иза себе има милионску армију навијача, улаже огромне напоре (као и материјална средства) да буде конкурентан учесник свих такмичења, бори се за трофеје и један је од највећих клубова захваљујући коме АБА лига проналази спонзоре и привлачи пажњу медија. Зато нам не пада напамет да ћутимо на овакве покушаје да судије креирају положај клубова на табели, а не они који би то морали – играчи на терену!

Зато овим путем подсећамо још једном руководство лиге – да су судије серви склубова за који су изванредно плаћени, а не људи који ће се директно питати о пласману клубова на табели, и прве „звезде“ лиге које ћете упорно штитити, ретко кажњавати, чак и када праве очигледне и катастрофалне грешке!

Зато вас молимо да у вашем одговору који би могао да уследи, наше оглашавање не називате притиском на судије. Наше саопштење је последњи позив за вас који водите АБА лигу (и такође сте изванредно плаћени од стране клубова), да радите свој посао како треба!

Уколико сте можда изложени различитим врстама притиска ван терена (а којима су неки у прошлости показали да су склони) онда би било лепо да јавност и наш клуб обавестите о томе, јер смо Вас и раније упозоравали – КК Црвена звезда никада неће бити декор за нечије амбиције, и у унапред режираним представама попут оне јуче - нећемо да учествујемо!

Како би спречили било какве покушаје спекулација, КК Црвена звезда у видео материјалу даје на увид јавности све грешке (којих је било чак 11 на нашу штету) са утакмице Црвена звезда – Будућност", наводи се у саопштењу, уз следећи видео снимак:

---

А ако вам се кошарка свиђа, пратите је на спортским страницама портала "Новости". 

На сасвим сте добром месту.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу нероазурима и 2010. године

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године

ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.

30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

Коментари (0)

ЧЛАН БЕНДА ДНК МЕЂУ ОСУМЊИЧЕНИМА ЗА ПОЖАР У КОЧАНИМА: Чак 40 дана био на интензивној нези, ево како је сада