НОВИ АНГАЖМАН: Некад играо за ФМП, а сада се сели у Шпанију

Иако је био велика жеља Олимпијакоса и Панатинаикоса, некадашњи центар ФМП-а ће каријеру наставити у Шпанији.

НОВИ АНГАЖМАН: Некад играо за ФМП, а сада се сели у Шпанију

Foto: FMP Soccerbet / Ivica Veselinov

Некадашњи центар "пантера" Нејт Вотсон, прећиће из Кардитсаса у редове Сарагосе. Ова екипа остала је без сјајног центра Жилсона Банга, који је прешао у редове Фенербахчеа, те је велика потражња на позицији број пет.

Вотсон је провео прошлу сезону у Железнику играјући за ФМП. Он ове сезоне просечно постиже 14,8 поена и 7,2 скока за грчку екипу.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара