"ЈОКИЋ - ТЕОДОСИЋ! ТО БИХ ВОЛЕО": Интересантна изјава првог човека грчког клуба (ВИДЕО)
Власник Панатинаикоса Димитрис Јанакопулос упутио је отворени позив српском репрезентативцу Николи Јокићу.
Foto: Profimedia
На свом Инстаграму је уследио позив Јокићу, али Грк не крије да му је велика жеља да у свом клубу гледа најбољег кошаркаша света.
- Данас сам се пробудио у бољем расположењу него јуче. Јокићу, хоћеш ли да потпишеш за Панатинаикос? - рекао је Јанакопулос.
Заправо, оваква изјава није превише изненађујућа, пошто је Грк пре неколико месеци говорио о Јокићу са посебним пијететом.
- Престао сам да гледам НБА после Мајкла Џордана, и Никола Јокић је разлог зашто поново гледам. Да могу, додао бих га у свој тим. Такође бих волео да потпишем Теодосића из прошлости. Мислим да је Јокићев последњи уговор био 120 милиона долара, тако да мислим да није могуће, али волео бих то - рекао је Јанакопулос својевремено.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)