ШТА МУ БИ? Жељко Обрадовић показао средњи прст док је причао о судијама (ВИДЕО)

ТРЕНЕР Партизана Жељко Обрадовић критиковао је судије после пораза од Црвене звезде у вечитом дербију (89:84).

ШТА МУ БИ? Жељко Обрадовић показао средњи прст док је причао о судијама (ВИДЕО)

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Дерби у Београдској арени судили су Урош Николић, Томислав Хордов и Лука Кардум, који су чак дали и техничку најтрофејнијем европском тренеру свих времена. 

Након меча на конференцији за штампу Обрадовић је објаснио шта се десило: 

- Треба бити поштен и рећи да смо ми неке ситуације лоше решили, али понављам још једном - биле су и друге ситуације. Ево на пример, да се вратим на техничку која је мени суђена. Ја сам чак на енглеском причао. Пошто је то навика. Рекао сам 'It's offensive faul'.. То су биле једине речи које сам изговорио - казао је он.

У једном тренутку док је говорио на ту тему, показао је средњи прст. Навијачи су то одмах применили и тај део постао је виралан.

Вероватно да се ради о случајности, али у сваком случају интересантан моменат са конференције.

Бонус видео:  Породица променила "Оче наш" због КК Партизан

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену