"НЕДОСТАЈЕ МИ ПАРТИЗАН": Тристан Вукчевић спреман за НБА, изјавом разгалио "гробаре"
Српски кошаркаш Тристан Вукчевић провео је у Партизану две године, пре него што је отишао у НБА лигу. Црно-беле, каже још није заборавио.
Фото: АП
Члан Вашингтона за који ове сезоне још увек није заиграо због повреде, у изјави за РТС истакао је наду да ће се вратити у погон Визардса већ у понедељак.
- Био сам пар дана у развојној лиги, имао сам неке повреде са коленом, немам бол, ојачао сам доста три месеца и сада сам спреман да играм. Вероватно ћу против Оклахоме бити у ростеру, па видећемо како ће бити. Сви су одлични, у стручном штабу, главни људи, добро се осећам. Леп је град стварно, ја доста тренирам, добро ме пазе, дају ми програм какав ће бити тренинг - рекао је Вукчевић.
Истакао је да прати дешавања у бившем клубу.
- Скоро сваку утакмицу пратим, сад сам гледао и против Ефеса, нису нешто добро одиграли, али јесу претходне пре те. Имали су и неке повреде, играчи су се разболели... Гледам атмосферу, баш ми недостаје. Та атмосфера не постоји нигде на свету, и сваки пут кад они играју ми завршавамо тренинг, па ја показујем саиграчима како они играју и како се бори за клуб - рекао је Тристан Вукчевић.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
НОВА БРУКА СРПСКОГ ФУДБАЛА: Физички обрачун и увреде Ненада Лалатовића и Феђе Дудића (ВИДЕО)
22. 12. 2024. у 08:14 >> 08:22
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.
23. 12. 2025. у 14:30
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)