ЕВРОЛИГА ДРАКОНСКИ КАЗНИЛА КК ПАРТИЗАН! Без милости за црно-беле због онога што се дешавало на утакмици са Олимпијакосом
Евролига не прашта.

ФОТО: М. Вукадиновић
КК Партизан је то управо сада осетио на својој кожи.
Како је меч са Олимпијакосом у елитном европском клупском надметању протекао уз инциденте, који су кулминирали уласком навијача на терен и сукобом са тренером гостију Јоргосом Барцокасом, евролигашка "пресуда" је прилично оштра.
"Партизан је кажњен новчаном казном у износу од 50.000 евра због непредузимања неопходних превентивних мера како би се избегли проблеми током утакмице, као и инциденти које су изазвали његови навијачи, на домаћем мечу против Олимпијакоса из Пиреја и то по члановима 29.1.х) , 29.2.ф) и 29.2.г) Дисциплинског кодекса Евролиге у кошарци", наводи се у саопштењу објављеном на Евролигином сајту.
Црно-бели су, прихватајући ову казну, истакли у свом кратком саопштењу истакли да јесу постојали проблеми у организацији поменуте утакмице, да је међу инцидентима било и "увреда са трибина, убацивања предмета у терен, улазак гледалаца у терен и контакта гледаоца са противничким тренером", те додали:
- Овим путем, клуб још једном апелује на навијаче да фер и спортски подржавају црно-беле и да не раде ништа што би Партизану могло нанети репутациону и финансијску штету!
Све о Партизану, кошарци, али и спорту генерално, пратите на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: Породица променила "Оче наш" због КК Партизан
Препоручујемо

ШОК! Ухапшен Зураб Датунашвили, херој Србије са Олимпијских игара у Токију
05. 12. 2024. у 11:53

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ СТИЖЕ У ПАРТИЗАН! Предраг Мијатовић "капарисао" прво појачање
05. 12. 2024. у 11:02

МОЖЕШ ДА БУДЕШ СРБИН ДО СУТРА: Дејан Станковић научио шта Руси не праштају
05. 12. 2024. у 16:00

"ВИОЛА" ЋЕ ПОКУШАТИ ДА ПРЕКИНЕ ЦРНИ НИЗ ПРОТИВ ШАМПИОНА: Домаћи терен и кадровски проблеми гостију су главни адути
НАПОЛИ наставља шампионску одбрану у Серији А гостовањем на стадиону „Франки“ у Фиренци, где их у суботу дочекује Фиорентина.
13. 09. 2025. у 09:00 >> 09:54

ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ РУСИЈУ! Због оног што Хрвати раде, Руси не могу да дођу себи!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој Хрватска ових дана наноси - нико у Руској Федерацији није очекивао.
14. 09. 2025. у 14:03

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)