"ПАРТИЗАН ИЛИ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА?" Најатрактивнија водитељка Евролиге открила за кога навија

Филип Милошевић

02. 12. 2024. у 21:05

Турска водитељка и новинарка Дениз Аксој била је гост Србије и извештавала је са недавно одиграног вечитог дербија у Евролиги између Црвене звезде и Партизана.

ПАРТИЗАН ИЛИ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА? Најатрактивнија водитељка Евролиге открила за кога навија

ФОТО: М. Вукадиновић

Она је након меча гостовала на Јутјуб каналу КЛС, где је причала о српској кошарци, величала наш народ и земљу, те и открила кога више воли - Партизан или Звезду

- Даћу вам пример, мој отац је навијач Партизана. Ја сам навијач Партизана, јер ме је отац одгајао тако да волим Партизан. И моје дете ће бити за Партизан. Некад се деси да је мајка за Партизан, а син за Звезду, то је океј, али све потиче из ДНК. Зато и постоји страст и преноси сву љубав и страст и наду коју особа може да има и да добије од клуба и то је јако важно. Није само активност одласка на утакмице, већ и начин живота, да навијате и скандирате за тим који волите и од кога очекујете победе. На крају дана помислиш, ок. сутра је нови дан, али мој тим је победио. зато мислим да су навијачи Партизана лепо спавали синоћ - рекла је Дениз у интервјуу који је снимљен после вечитог дербија.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу нероазурима и 2010. године

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године

ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.

30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

Коментари (0)

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања  (ВИДЕО)