"ЏИМИ БАТЛЕР ЈЕ АМЕРИЧКИ НИКОЛА": Јовић одушевио игром, али и изјавом (ВИДЕО)
НИКОЛА Јовић се вратио на терен након што му је сломљен нос, успео је да одушеви кошаркашку јавност, а потом говорио о пријатељству са Џимијем Батлером.
Никола Јовић (са маском) у дресу Мајами хитаФОТО: Танјуг/АП
Српски кошаркаш, који је на мечу против Индијане играо са заштитном маском због сломљеног носа, добио је подршку баш од Батлера – и то на најуникатнији начин.
Батлер је, у свом стилу, носио маску за нос на трибинама како би подржао Јовића, показавши још једном зашто је њихов однос омиљена тема америчких новинара.
Србин је узвратио на терену! У победи Мајамија од 124:111, Јовић је био одличан са 11 поена, шест скокова и једном асистенцијом за 30 минута, шутирајући импресивних 5/8 из игре.
Никола Јовић (са маском) у дресу Мајами хита ФОТО: Танјуг/АП
Упитали су након меча Николу новинари: Да ли је он српски Џими Батлер?
- Или је он амерички ја? - одговорио је кроз осмех, додатно освајајући симпатије публике.
Јовић је истакао да је задовољан својом маском и улогом у тиму.
- Хвала богу да сам добио маску по мојој мери, она друга ми је мало сметала, али свакако бих дао све од себе. Волим много да сам стартер, али са Данканом и Хаимеом у другој постави – који играју јако добро – могу да им помогнем додавањима, утрчавањима, чини ми се као да играмо мало брже.
БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање
Препоручујемо
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)