ПАРТИЗАН СПРЕМИО КОШАРКАШКУ "БОМБУ"! Стиже појачање из НБА, некадашњи саиграч Николе Јокића
ДЕЛУЈЕ да Партизан није завршио са појачањима у текућој сезони.
Фото АП
Не иде црно-белима како су се надали у Хумској у првом делу сезоне, бар када је Евролига у питању, траже се коцкице које ће се уклопити у мозаик, а једна би могао да буде кошаркаш Чикага Тори Крег.
Наводно је Партизан већ послао понуду крилу Булса, а нада се позитивном одговору, јер Крег није задовољан минутажом у Чикагу, тврди познати инсајдер Андреа Калцони.
Бивши саиграч Николе Јокића је, наводно, био жеља Партизана и на почетку сезоне, али је желео да сачека како би видео да ли ће добити довољну минутажу у НБА лиги.
С обзиром на то да има врло ограничену шансу, укупно је одиграо шест минута и углавном је на клупи, Партизан је опет у игри, па већ извесно време преговара са кошаркашем.
Тори је са Јокићем играо у периоду од 2017. до 2020. године у Денвер Нагетсима.
Крег је висок 201 центиметар и игра на позицијама крила и крилног центра. Одиграо је 434 утакмице у НБА лиги, а просечно је бележио шест поена, четири скока и 1,1 асистенцију.
Не пропустите!
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ШОК У АМЕРИЦИ: Лионел Меси и Интер завршили сезону, аутсајдер им очитао лекцију
10. 11. 2024. у 08:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БИТКА ЗА ЕВРОПСКИ ТРОН: Арсенал тражи освету, ПСЖ жели да испише историју у Будимпешти
ЛИГА шампиона у суботу увече (18.00) добија новог/старог шампиона, а спектакл на "Пушкаш арени" у Будимпешти донеће окршај актуелног првака Европе ПСЖ-а и новопеченог шампиона Енглеске, Арсенала.
30. 05. 2026. у 07:00
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)