"ПЛАТИМО МИЛИОН ЕВРА ДА НАС ОПЕТ КРАДУ"! Речи Николе Калинића после бруке у Литванији одзвањају Европом
31. 10. 2024. у 08:38
Кошаркаши Црвене звезде поражени су синоћ на гостујућем терену у Каунасу од домаћег Жалгириса 84:86 (18:24, 15:23, 24:19, 27:20), у мечу шестог кола Евролиге.
Повезане вести
"Е, ТО ЋЕ БИТИ СЈАЈНО!" Никола Калинић пред Црвена звезда - Дубаи открио шта једва чека
Кошаркаш Црвене звезде Никола Калинић изјавио је данас у Београду да "црвено-бели" желе да победе Дубаи у предстојећем мечу Евролиге.
29. 01. 2026. у 16:06
Најновије из рубрике
ЗБОГ МИЛОША И МУРАТА! Турци спремају бруталну освету Партизану
БИЋЕ вруће наредне седмице на Босфору!
19. 02. 2026. у 12:05
КРАЉЕВЧАНКЕ ГОСТУЈУ МЕГИ: Наставља се национални шампионат за кошаркашице
Утакмицама 18. кола наставља се национални шампионат за кошаркашице – Прва женска лига Србије.
19. 02. 2026. у 12:03
МЛАДОСТ ЧЕКА НАПРЕДАК: Од сутра до недеље одиграће се 15. коло АРКУС Суперлиге за рукометашице
РУКОМЕТАШИЦЕ Младости и Напретка сутра отварају 15. коло АРКУС Суперлиге. Дерби кола је у субота када Црвена звезда у дворани "Проф. др Бранислав Покрајац" дочекује Наису. Обе екипе не знају за пораз, досада су само два пута ремизирале у шампиона, тако да деле прво место на табели. У првом делу првенства у Нишу је било 23:23.
19. 02. 2026. у 11:59
"ГОЛУБОВИ" ГОСТИ ТАКОВА: Одбојкаши Спартака сутра се у 16.колу Суперлиге састају са све бољим Милановчанима
СУПЕРЛИГА Србије је из недељу у недељу све неизвеснија. Лидер првенства, суботички Спартак сутра стиже у Горњи Милановац, где ће изаћи на мегдан све бољем Такову. Сутра ће снаге да одмере и Ниш и Партизан. У суботу је најзанимљивији дуел између Карађорђа и Црвене звезде.
19. 02. 2026. у 11:54
ЈАДРАН КОД НОВОГ БЕОГРАДА: Сутра ће се на базену "11.април" и у Шапцу одиграти два дербија 11.кола Регионалне лиге за ватерполисте
ЗАКУВАЛО се у Регионалној лиги за ватерполисте. Пет екипа боре се за пласман на Фајнал-фор, а после сутрашњих мечева слика ће бити мало јаснија. Лидер, Раднички долази у госте Шапцу, који је протекле недеље доживео два неочекивана пораза. Жесток ће да буде и дуел на "11.априлу", где Нови Београд, са новим стратегом Зораном Мијалковским дочекује херцегновски Јадран. Милош Ћук и другови су прошле недељу у Лиги шампиона у Требињу надиграли Новљане са 15:12.
19. 02. 2026. у 11:49
Коментари (0)