ХРВАТ ПОСТАВИО НИКОЛУ НА ПОЛИГРАФ: Јокић га шокирао ИСКРЕНИМ одговором
Никола Јокић је имао "Медија дан" заједно са саиграчима из Денвер Нагетса, где се осврнуо на играње за репрезентацију и дешавања око НБА лиге.
Фото: Профимедиа
Није био претерано расположен, што се видело и по појединим одговорима на конференцији за медије, где је поново имао "рат са микрофоном".
Денвер се потрудио да ове године уради и нешто другачије, па су тако играче ставили на полиграф, како би мерили да ли су одговори које дају истинити или не.
Јокић је тако прикачен на овај апарат, а питања му је постављао Дарио Шарић, који је овог лета појачао редове Нагетса.
- Да ли би ме пустио да јашем твог коња у трци - гласило је питање Шарића, а онда је уследило сурово и хладно "не" од стране Јокића.
Полиграф је брзо установио и да Јокић заиста то и мисли.
Погледајте како је то изгледало:
Препоручујемо
БЕОГРАДСКИ СКАНДАЛ ВЕКА! Док је Србија славила ватерполо, поједини репрезентативци се кладили на сопствене поразе
26. 03. 2026. у 06:40 >> 09:52
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
26. 03. 2026. у 06:59
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)