ОБРАДОВИЋ ОСТАО БЕЗ ВЕЋ ВИЂЕНОГ ПОЈАЧАЊА: Србину "рампу" ударио Тони Паркер!

Александар Илић
Александар Илић

18. 09. 2024. у 20:10

СРПСКИ тренер Саша Обрадовић остао је без планираног појачања за нову сезону.

ОБРАДОВИЋ ОСТАО БЕЗ ВЕЋ ВИЂЕНОГ ПОЈАЧАЊА: Србину рампу ударио Тони Паркер!

ФОТО: Профимедиа

Амерички кошаркаш Ли Парис играће и наредне сезоне у дресу Асвела, ову информацију потврдио је Тони Паркер, први човек клуба. 

"Баскетњуз" преноси да је Монако, нашег Александра Саше Обрадовића, био заинтересован за Лија, али је руководство Асвела одбило понуду за америчког кошаркаша. 

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Ли (29) је у Асвел стигао 2023. године из Панатинаикоса, а има уговор са француским клубом до јуна 2025. године.

Паркер је навео да Асвел жели да продужи сарадњу са америчким кошаркашем до јуна 2027. године. 

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Ли је прошле сезоне за Асвел у Евролиги просечно бележио 11,5 поена, 5,5 асистенција, 1,9 скокова и 1,7 украдених лопти по мечу. Кошаркаши Асвела ће 3. октобра у првом колу Евролиге играти са Макабијем из Тел Авива.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".

02. 08. 2025. у 07:40

Коментари (0)

ДРАМА У ЗАТВОРУ: Бивши председник легао на под у доњем вешу - 2 сата дуга агонија због саслушања Јун Сук Јеола