ЈАГО И КАБОКЛО ПРЕДВОДЕ БРАЗИЛ: Кошаркаши Црвене звезде и Партизана на списку за квалификације за Олимпијске игре
СЕЛЕКТОР кошаркашке репрезентације Бразила Александар Петровић уврстио је кошаркаше Црвене звезде Јага дос Сантоса и Партизана Бруна Кабокла, у 12 играча на које ће рачунати у квалификацијама за Олимпијске игре.

FOTO: M. Vukadinović
На списку су: Витор Бените, Бруно Кабокло, Жоржињо де Паула, Лукас Дијас, Јаго дос Сантос, Кристијано Фелисио, Марселињо Уертас, Диди Лузада, Лео Меиндл, Раул Нето, Маозиња Переира, Гуи Сантос.
Бразил ће од 2. до 6. јуна играти на квалификационом турниру у летонској Риги. У групи А су уз домаћина Летонију још и Грузија и Филипини, а у групи Б уз Бразил још и Црна Гора и Камерун.
Подсетимо, по две првопласиране селекције ће у полуфинале, а победник турнира ће на Олимпијским играма играти у групи Б у којој су Француска, Немачка и Јапан.
БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане
ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".
02. 08. 2025. у 07:40

СВЕТ У ШОКУ! Доналд Трамп забрањује Бразилцима долазак на Мундијал?!
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелн председник Доналд Трамп, шокирале многе.
31. 07. 2025. у 19:28

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)