ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА ФРАНЦУСКУ: Важан кошаркаш пропушта Олимпијске игре
ФРАНЦУСКИ кошаркаш Венсан Поарије пропустиће предстојеће Олимпијске игре због повреде левог скочног зглоба, саопштио је данас Кошаркашки савез Француске (ФФББ).
ФОТО: Танјуг/АП
У саопштењу се наводи да се играч Ефеса повредио на тренингу у петак. Он је данас био на додатним лекарским прегледима после којих је утврђено да неће моћи да настави припреме за највећу планетарну смотру.
Овај 30-годишњак игра на позицији центра, а пре четири дана је потписао уговор са клубом из Истанбула, а претходне три сезоне играо је за мадридски Реал.
Поарије је са селекцијом Француске освојио сребрну медаљу на Олимпијским играма у Токију 2021. године.
Кошаркашки турнир на Играма биће одигран од 27. јула до 10. августа. Француска ће наступити у групи Б са селекцијама Немачке, Јапана и победником квалификационог турнира у Летонији.
БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма
Препоручујемо
НЕСВАКИДАШЊИ МЕЧ НА ЕУРО 2024: Прекид, поништени голови, и велика победа Немачке над Данском
29. 06. 2024. у 23:18 >> 22:12
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)