КАКАВ ТРАНСФЕР: Амерички кошаркаш прешао у редове овогодишњег учесника фајнал-фора

28. 06. 2024. у 12:32

Амерички кошаркаш Бонзи Колсон прешао је из Макабија у Фенербахче, објавио је данас истанбулски клуб.

КАКАВ ТРАНСФЕР: Амерички кошаркаш прешао у редове овогодишњег учесника фајнал-фора

ФОТО: Профимедиа

Како је саопштено, доскорашњи члан Макабија потписао је уговор до јуна 2026. године, уз опцију о додатној сезони. Пре Макабија, 28-годишњи Американац је играо за турске клубове Дарушафаку и Каршијаку и француски Стразбур.

Долазак Колсона представља наставак реновирања шампиона Турске и учесника фајнал-фора Евролиге. Пре Колсона, у Фенербахче су дошли и Девон Хол и Николо Мели. Клуб су за сад напустили Џонатан Мотли, Ник Калатес, Нејт Сестина и Јам Мадар.

БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".

02. 08. 2025. у 07:40

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију