РЕЧИ ЕДВАРДСА ОДЗВАЊАЈУ: Ево шта је звезда Минесоте поручила Јокићу
Денвер нагетси савладали су екипу Минесота тимбервулвса резултатом 112:97, чиме су преокренули серију и повели са 3-2, а након меча Ентони Едвардс је коментарисао сусрет и поменуо Николу Јокића.
Foto: Profimedia
Јокић је убацио 40 поена у синоћњем сусрету, а Едвардс је на то рекао да није љут нити може било шта да замери.
– Могу само да се смејем. То је све што могу да урадим. Не могу да будем љут… Он је МВП. Он је најбољи играч у НБА. Показао је то у последње три утакмице… Вечерас је био посебан. Морам да му дам цвеће. Он је био тај момак - рекао је Едвардс.
Следећи меч је на програму у ноћи између четвртка и петка од 2 сата и 30 минута ујутру, а у том сусрету Минесота ће бити домаћин.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКИ ПЕХ: Овако се Никола Топић повредио на вечитом дербију Звезда - Партизан
ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе
ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.
17. 03. 2026. у 07:40
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.
16. 03. 2026. у 12:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)