ОГЛАСИЛЕ СЕ ДЕЛИЈЕ ПРЕД ОЛИМПИЈАКОС: "Да им не дамо луксуз да виде празне столице"

Александар Илић
Александар Илић

04. 04. 2024. у 17:00

Црвена звезда вечерас од 19 часова игра последњи меч Евролиге пред домаћим навијачима у “Арени”, а "делије" су у саопштењу позвале публику да дођу у што већем броју.

ОГЛАСИЛЕ СЕ ДЕЛИЈЕ ПРЕД ОЛИМПИЈАКОС: Да им не дамо луксуз да виде празне столице

ФОТО: М. Вукадиновић

Одавно су већ црвено-бели без шанси за пласман у доигравање, али је и тренер Јанис Сферопулос тражио од својих играча максималну концентрацију пред меч са “братским” клубом.

- Последња утакмица у овој сезони ЕвроЛиге у Арени. Наш клуб није успео у ономе за шта се борио, али то је спорт и верујемо да ћемо већ следеће сезоне проћи даље. Свакако остаје упамћено, да смо до пре 2-3 кола имали пуну Арену и тако треба да наставимо. Сада нам остаје да се вечерас прикажемо у најбољем светлу могућем, у утакмици коју играмо са братским клубом Олимпијакосом. Ако би ову утакмицу затворили са пуном двораном, то би много значило и много рекло о нама! Пре свега да знамо да волимо клуб и када не буде онако како смо мислили. Да се нико не слади празним столицама у Арени, како су брже боље неки потрчали да коментаришу пре 2-3 утакмице. Не дозволимо им тај луксуз да виде празне столице! Сви у Арену, стоји у саопштењу "делија".

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи хаос у редовима плаваца

НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"

ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.

04. 01. 2026. у 11:30

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ИСПЛИВАЛА ФОТКА СА РОЂЕНДАНА ВЕСНЕ ЗМИЈАНАЦ: Насмејана и срећна - ево шта јој је Николија поручила