''ЗАДРЖАЋЕМО ТЕ!'' Никола Јокић ''запретио'' Леброну Џејмсу (ВИДЕО)
На подбацивању лопте у Лос Анђелесу, десила се занимљива ситуација, пошто је Никола Јокић ''запретио'' Леброн Џејмсу да ће га зауставити испод осам поена и неће му дозволити да против њега уђе у историју НБА лиге као играч са највише поена (40.000).
FOTO: AP
Јасно је да је у питању била интерна шала двојице великих НБА асова, а Леброн Џејмс је Јокићеву „претњу“ испратио уз осмех.
Епилог свега, Џејмс је убацио 26 поена против Денвера, али и исписао је историју као први кошаркаш са убачених 40.000 поена у НБА лиги, међутим неће памтити по добром ову утакмицу, пошто су Никола Јокић и Нагетси изашли као победници са овог меча.
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМИ ЗА РАЈАКОВИЋА: Торонто на дужи период остао без најбољег кошаркаша
02. 03. 2024. у 12:26
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!
Распоред је био такав - вечити дерби за крај лигашког дела регионалног шампионата у кошарци, али... То што је распоред говорио "Партизан дочекује Црвену звезду у недељу увече" није се свидело Звезди. Уопште.
18. 04. 2026. у 20:05
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)