"АЛЕКСА АВРАМОВИЋ ИМА ПРОБЛЕМ..." Жељко Обрадовић забринуо "гробаре" после трилера у АБА Суперкупу
Тренер кошаркаша Партизана Жељко Обрадовић изјавио је на конференцији за медије након меча са Мегом, да је нормално да екипа још увек није на нивоу који је потребан за званичне утакмице.

ФОТО: КК ФМП/Ивица Веслинов/АБА лига
Партизан се пласирао у полуфинале Суперкупа регионалне АБА лиге победивши у Подгорици младу екипу Меге са 89:78 (25:25, 26:18, 16:24, 22:11).
"Јасно је да наша екипа још није на оном нивоу који је потребан за било које званично такмичење, с обзиром на то да је припремни период био кратак и да смо одиграли мало утакмица, али за то смо се одлучили јер је пред нама врло напорна сезона. У прва два месеца ћемо имати по десет утакмица, а у децембру и јануару по 11. Зато сам се одлучио за овај план и програм", изјавио је Обрадовић.
Он је додао да су играчи Меге одиграли одлично.
"Занимљива утакмица и тактички и за гледаоце. Честитке и мојим момцима на победи, да у полуфиналу будемо што бољи. Хвала свима који су дошли у халу, нарочито навијачима Партизана", констатовао је тренер "црно-белих".
"Радимо на томе. Утакмице су најбољи показатељ тога. На један начин се припремаш, онда дођу неке друге ствари на које не можеш да утичеш – Понитка је остао у Београду, Алекса Аврамовић се тек вратио после Мундобаскета, има и проблем са скочним зглобом", открио је на крају Обрадовић пех који мучи једног од јунака кошаркашке репрезентације Србије на недавно завршненом Светском првенству.
АБА Суперкуп 2023, четвртфинале - статистика
Партизан - Мега 89:78 (25:25, 26:18, 16:24, 22:11)
Подгорица - Дворана: "Морача"; Гледалаца: 1.600; Судије: Кољеншић, Савовић, Лепетић
Партизан: Вукчевић 4, Ледеј 10, Аврамовић није играо, Копривица 2, Пантер 10, Смаилагић 7п, 5ск, 2бл, Јарамаз 4, Нанели 13, Трифуновић 10, Анђушић 6, Доужер 11, Камински 11
Мега: Пауновић, Миљеновић 2, Јелавић 21п, 5ск, 3ас, Кобзистји 2, Милутиновић није играо, Иљасоглу 11п, 6ас, 4ск, Ђуришић 14п, 4ск, 3ас, Ковачевић 9, Плавшић 7, Јовић 6, Топић 6п, 9ск, 5ас, Маловец
Бонус видео: ДОЧЕК ЗА ПАМЋЕЊЕ - Заједничко уживање кошаркаша Србије и навијача
Препоручујемо

ЛИГА ШАМПИОНА ОВО НЕ ПАМТИ: Црвена звезда понижена као никада нико пре
18. 09. 2023. у 15:07

НИЈЕ ХТЕЛА ДА СЛАВИ: О потезу Иване Вулете бруји цео свет (ВИДЕО)
18. 09. 2023. у 09:35

ЛУКАВИ КАРЛОС АЛКАРАЗ: Шпанац спремио паклен план да сруши Новака Ђоковића
18. 09. 2023. у 13:24

ВЛАХОВИЋ УЖИВА ТУДОРОВО ПОВЕРЕЊЕ: "Стара дама" осокољена победом у "дербију Италије" дочекује старог дужника
ЈУВЕНТУС дочекује Борусију Дортмунд у првом колу Лиге шампиона, у репризи финала из 1997. године.
16. 09. 2025. у 07:30

ХРВАТСКА ПРОШЛЕ НЕДЕЉЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ, А САД... Хрвати гледају и не верују - какав "одговор" Руса!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој Хрватска ових дана наноси - нико у Руској Федерацији није очекивао. Ипак, стигао је и адекватан одговор...
16. 09. 2025. у 14:00

У ЈЕКУ ДАЧИНОГ РАЗВОДА: Огласила се Наташа Беквалац
ЋЕРКА певачице Наташе Беквалац и бившег ватерполисте Данила Икодиновића, Хана Икодиновић, недавно је напустила Србију и са мајком отишла у Мадрид, где ће се школовати.
16. 09. 2025. у 19:27
Коментари (0)