"ДУГО ОЧЕКИВАНА ТИТУЛА!" Анђушић након освајања АБА лиге: На многе ствари сам поносан

Часлав Вуковић

23. 06. 2023. у 00:01

КОШАРКАШ Партизана није могао да сакрије емоције и задовољство након освојене АБА лиге.

ДУГО ОЧЕКИВАНА ТИТУЛА! Анђушић након освајања АБА лиге: На многе ствари сам поносан

ФОТО: КК Партизан/Емилија Јовановић

Трофеј намењен победнику регионалног такмичења после 10 година ће се поново налазити у витрини црно-белих.

- Утисци... Не знам шта да кажем сада и трeба да се све слегне јер смо успели да сезону крунишемо титулом. Дуго очекивана титула и велика ствар што смо тим са највише трофеја у јадранској лиги и то је прелепа ствар и за нас и за навијаче и прекинули смо пост и вратили титулу у наше витрине. На многе ствари сам поносан, играли смо сјајан меч и нисмо допустили да нам се понови Мадрид и били смо сигурни у нас и оно што смо радили све време и сада је време да се слави - рекао је Анђушић.

Подсетимо, Партизан је овом титулом обезбедио учешће у Евролиги и наредне сезоне.

БОНУС ВИДЕО: Партизан је шампион АБА лиге

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ ЗМАЈЕВА: Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству

ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.

19. 06. 2025. у 08:35

УС**** СМО СЕ! Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.

19. 06. 2025. у 20:01

Коментари (0)

СТАЗЕ КОСМЕТА - ШАР-ПЛАНИНА: Како сам припитомио вучицу? (ВИДЕО)