ПАРТИЈА ЗА ПАМЋЕЊЕ: Он је МВП финалне серије АБА лиге
КОШАРКАШИ Партизана шампиони су АБА лиге. Они су у финалу савладали Црвену звезду 3:2 у серији.
АБА лига/Емилија Јовановић
Од првог судијског подбацивања кошаркаши Партизана били су мотивисанији, те су заслужено славили 96:85.
Одличну ролу одиграо је Кевин Пантер који је званично проглашен за најкориснијег кошаркаша финалне серије АБА лиге.
Најбољи играч овог финала био је Кевин Пантер, постигао је 32 поена у мајсторици и тако је постао МВП ове серије.
Највише трофеја АБА лиге имали су вечити ривали са по шест, али су сада црно-бели избили на челу те листе.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
"ВРУЋ" ДОЧЕК ЗА ПЕТРУШЕВА: Навијачи Партизана упалили сирене због кошаркаша Звезде
22. 06. 2023. у 19:32
СКАНДАЛ: "Гробари" напали аутобус са кошаркашима Звезде (ВИДЕО)
22. 06. 2023. у 18:51 >> 18:58
ПАРТИЗАН ПРЕКИНУО ДОМИНАЦИЈУ ЗВЕЗДЕ: Црно-бели после 10 година освојили АБА лигу (ФОТО)
22. 06. 2023. у 18:18 >> 20:57
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)