ПРЕКИНУТИ ПРЕГОВОРИ: Пабло Ласо одбио да постане селектор
КОШАРКАШКИ савез Израела прекинуо је данас преговоре са шпанским тренером Паблом Ласом у вези преузимања националне селекције ове земље, преноси "Баскет њуз".

FOTO: M. Vukadinović
Ласо је у претходном периоду имао неколико састанка са представницима КС Израела. Међутим, данас је званично одбио да буде нови селектор Израела, пошто разматра неколико понуда евролигашких клубова.
"Представници КС Израела су поручили Ласу да ће наставити процес избора новог селектора, али ако до лета не пронађу правог кандидата, поново ће разговарати са Ласом. Наравно, услов је да Ласо не преузме неки евролигашки клуб", наводи "Баскет њуз".
Ласо се прошле године помињао као кандидат за тренера Црвене звезде. Грчки медији наводе да је шпански тренер сада главни кандидат за новог тренера Панатинаикоса.
Реал је у јулу прошле године раскинуо уговор са Ласом из медицинских разлога, пошто је искусни тренер доживео срчани удар и није водио мадридски клуб на последњим мечевима у сезони.
Ласо је био тренер Реала од 2011. године. Он је са Реалом два пута био шампион Европе, а са мадридским клубом освојио је шест титула шампиона Шпаније и шест Купа краља.
БОНУС ВИДЕО: Тренинг кошаркаша Србије за одлучујуће борбе за Мундобаскет
Препоручујемо

ПАНАТИНАИКОС ОСТАО БЕЗ ТРЕНЕРА: Радоњић добио отказ, стиже Пабло Ласо?
21. 02. 2023. у 12:59

ОСВОЈИО БУЕНОС АЈРЕС, ПА НАЈАВЉУЈЕ БОРБУ СА ЂОКОВИЋЕМ: Алкараз жели место број један
21. 02. 2023. у 14:04 >> 14:05

СРАМОТА ЗАПАДА - "ЂОКОВИЋ НИЈЕ РЕКОРДЕР": "Американац педофил је бољи од Новака"
21. 02. 2023. у 08:39

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

КАКАВ 177. ВЕЧИТИ ДЕРБИ! Црвена звезда у трилеру добила Партизан у Хумској и престигла га на табели! (ВИДЕО)
Партизан и Црвена звезда су одиграли изузетно занимљив 177. "вечити дерби" у првенственој конкуренцији, а коначан резултат 1:2, епилог је више него интересантних дешавања на стадиону у Хумској.
20. 09. 2025. у 21:02 >> 21:03

"ПОЧИВАЈ У МИРУ": Цукић неутешан - опростио се од истакнутог музичара
ДОМАЋА музичка сцена остала је без Предрага Бате Јаковљевића, истакнутог бубњара и члана неколико значајних домаћих бендова.
20. 09. 2025. у 20:02
Коментари (0)