ИСТОРИЈА! Тренутак у коме је Никола Јокић постао најбољи играч Денвера икада!
СРПСКИ кошаркаш Никола Јокић је у ноћи среде на четвртак постао најбољи асистент у историји Денвер нагетса.
Танјуг/АП
Тај тренутак десио се на мечу у Колораду у којем је Денвер угостио Минесоту.
Јокић сада има 3.680 асистенција, а престигао је Алекса Инглиша, који је до сада био првопласирани са 3.679 асистенција, а у Денверу је провео чак 10 година, док су испод још Фет Левер са 3.566 и Андре Милер са 2.978.
Јокић је одиграо 269 утакмица мање од Алекса Инглиша за Денвер.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
ЈУВЕ НАПАДА ЛИГУ ШАМПИОНА: Победа против тима из доњег дома води "стару даму" у врх табеле!
ДРУГИ део сезоне Јуве ће отворити пред својим навијачима на "Алијанц стадиону" где ће угостити редовну муштерију, екипу Кремонезеа (20.45).
12. 01. 2026. у 07:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)