МНОГИ љубитељи кошарке у Србији сматрају да нашој сцени недостаје клуб какав је некада био Хемофарм из Вршца. Породица Јокић има жељу да Џокер буде баш тај клуб који ће бити база за брушење талената, стварање нових асова или барем одгајање момака који могу да направе респектабилне кошаркашке каријере у адекватним условима.
НИКОЛА Јокић са супругом Наталијом и двоје деце живи у Америци у кући од 1.140 квадратних метара, док поред те куће поседује и некретнине по Србији и возни парк луксузних аутомобила
Кадетска кошаркашка репрезентација Србије савладала је на старту Евробаскета за играче до 16 година вршњаке из Немачке резултатом 86:60. У наредном колу у суботу Србија се састаје са домаћином првенства, Грузијом.
Кошаркашка репрезентација Немачке савладала је селекцију Словеније у Љубљани резултатом 103:89 у припремном мечу пред Европско првенство. Меч је обележио сукоб Дончића и Бонге средином друге четвртине.
Селектор кошаркаша Србије Светислав Пешић рекао је у најави турнира на Кипру да ће предстојеће две утакмице послужити њему и екипи да виде где су у овом моменту кад су у питању физички моменат и тактичке ствари.
Коментари (0)