ТРИНКИЈЕРИ ИЗГУБИО ЖИВЦЕ: Италијан најпре ударио играча, па га гурнуо са леђа (ВИДЕО)
ТРЕНЕР Бајерна Андреа Тринкијери изгубио је живце током утакмице против Басконије, а цену је платио кошаркаш Џејсон Џорџ.
Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Наиме, он је на једном тајм-ауту прво ударио у стомак младог 20-годишњака, да би га потом и одгурнуо с леђа.
Шпански тим је приредио изненађење и славио у Минхену са 81:76, а италијанском стручњаку је тешко пао овај пораз, па је имао шта да каже Џорџу.
Знао је Тринкијери током тренерске каријере да покаже да има кратак фитиљ. Тако је било и у четвртак увече у "Ауди дому".
Ово је Бајерну био трећи везани пораз, па сада има учинак 7-10, док је Басконија уписала шесту победу, а уз то има 11 неуспеха.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић дошао на утакмицу кошаркаша Звезде
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ДОЧЕКАЛА НАПАДАЧА: Охи стигао на "Маракану" и обукао црвено-бели дрес (ФОТО)
24. 12. 2021. у 11:50
НАЈЕМОТИВНИЈИ МОМЕНАТ ЗА СРБИНА: Јокић пред ћерком пружио невероватну партију (ФОТО)
24. 12. 2021. у 08:21
КОНТРОВЕРЗНИ ХРВАТ ИНСПИРИСАН СРБИНОМ: Ђоковић му је променио живот из корена
24. 12. 2021. у 12:38
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ УКРАЈИНЕ! Хитно реаговала и Марија Захарова: Газите темеље човечанства!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. А и из Кремља.
20. 02. 2026. у 15:11
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)