ОПЕТ ФРКА У ДЕНВЕРУ: Јокић спасавао судије од "полуделог" Мелоуна (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

19. 11. 2021. у 08:01

НИЈЕ се још смирила ситуација око Маркифа Мориса и Николе Јокића, а умало нови велики инцидент у Колораду.

ОПЕТ ФРКА У ДЕНВЕРУ: Јокић спасавао судије од полуделог Мелоуна (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Денвер је изгубио од десетковане Филаделфије 89:103, што је и те како разбеснело све у клубу, нарочито Мајкла Мелоуна, који је покушао физички да се обрачуна са делиоцима правде.

Наиме, средином треће четвртине је тренер Денвера полудео због суђења и то у тренутку када разлика није била велика (61:70). Кренуо је ка судијама у намери да се обрачуна са њима.

Све то је спречио Јокић, улетео је између њих и спасао арбитре. Очекивано, Мелоун је одмах искључен, па је Дејвид Аделман водио екипу у наставку.

- Понекад покушавам да пошаљем поруку играчима, али ово није било 'планирано'. Био сам фрустриран због судијских одлука. Доста ствари на терену нисам разумео. Извињавам се Дејвиду - рекао је Мелоун.

Српски центар је стао у одбрану свог тренера после свега што се десило.

- Наравно да ценимо то што се Мелоун успротивио и борио за нас. Веома је емотиван, потпуно је у утакмици и ја волим то - поручио је Никола.

Иначе, Јокић је имао 30 поена, 10 скокова и седам асистенција, али је куриозитет што је на полувремену имао 27 поена, уз 10/12 из игре, шест скокова и пет асистенција!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УС**** СМО СЕ! Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.

19. 06. 2025. у 20:01

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (0)

У ТОМ СМИСЛУ, ЦЕЛА УКРАЈИНА ЈЕ НАША Путин поручио на чему Русија инсистира