КАЛИНИЋ ЗАДОВОЉАН: Осећамо се јако добро, треба да наставимо да се трудимо

Часлав Вуковић

07. 10. 2021. у 23:05

НИКОЛА Калинић је водио Црвену звезду до победе против Макабија у Тел Авиву (75:63) у другом колу Евролиге.

КАЛИНИЋ ЗАДОВОЉАН: Осећамо се јако добро, треба да наставимо да се трудимо

FOTO: M. Vukadinović

Крилни кошаркаш није крио задовољство после победе.

- Покушали смо да одиграмо врло чврсто, да одиграмо добру одбрану. Осећамо се јако добро након ове победе. Треба да наставимо да се трудимо да играмо овако и да дајемо све од себе. Данас је било сјајно и само треба тако да наставимо - рекао је Калинић.

Момак из Суботице је меч завршио са 19 поена и био је најефикаснији у редовима црвено-белих.

Звезда после два кола има учинак 1-1, а у наредној рунди дочекује Жалигир (среда, 19 сати). Пре тога у АБА лиги гостује Игокеи у недељу од 19 часова.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОД СРБИНА ЧУЛИ ОНО ШТО ДРУГИ НЕЋЕ ДА ИМ КАЖУ! Отварање очију је било важно, и то на највећем скупу који Русија организује

РУСИ ОД СРБИНА ЧУЛИ ОНО ШТО ДРУГИ НЕЋЕ ДА ИМ КАЖУ! Отварање очију је било важно, и то на највећем скупу који Русија организује

Министар спорта Зоран Гајић изјавио је данас је на Међународном економском форуму у Санкт Петербургу договорио наставак сарадње са министрима спорта Белорусије, Казахстана и Бахреина и додао да је учешће било изузетно корисно за српски спорт.

23. 06. 2025. у 19:34

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (0)

Џезверска - кафа која окупља