ЧАЧАНИ СЕ ПОЈАЧАЛИ: Маринковић потписао за Борац
Доскорашњи центар Цедевита Олимпије Иван Маринковић нови је кошаркаш чачанског Борца.
ФОТО: АБА/КК Олимпија
Како је саопштено на сајту клуба, он је потписао једногодишњи уговор
Маринковић је прошле сезоне у Еврокупу просечно бележио 4.7 поена, уз 3,3 скока.
Пре Цедевита Олимпије, крилни центар је у каријери играо за Црвену звезду, Партизан, ОКК Београд, пољски Шћећин, скопски МЗТ, Задар, турски Јешилгиресун и екипу Приморске.
Поред Немање Тодоровића и Дуде Санаџеа, који су продужили сарадњу са Борцем, клуб су појачали Лаутаро Лопез, Марко Пецарски, Хантер Хејл и Бојан Томашевић.
Препоручујемо
УХАПШЕН ЗБОГ СИЛОВАЊА: Фудбалеру Олимпијакоса Рубену Семеду прети дугогодишња робија
31. 08. 2021. у 16:44
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)