ЗАСТОЈ У ПРЕГОВОРИМА: Лесор све даље од Црвене звезде, "лични проблеми" коче трансфер

Александар Илић
Александар Илић

31. 08. 2021. у 14:55

ПРОБЛЕМИ за Црвену звезду. Деловало је готово извесно да ће се Матијас Лесор поново прикључити клубу, али ти преговори су застали и питање је да ли ће се прошлосезонски кошаркаш Монака уопште наћи у тиму.

ЗАСТОЈ У ПРЕГОВОРИМА: Лесор све даље од Црвене звезде, лични проблеми коче трансфер

FOTO: N. Paraušić

Према сазнањима Моззарт Спорта, ситуација се закомпликовала. Разлог због којег су разговори стали су делимично приватне природе, а "блокада" стоји и због већих захтева Француза када је реч о примањима.

Шеф стручног штаба, Дејан Радоњић желео је да га врати у Звезду након одличне сезоне. Потврдио је и председник Небојша Човић да се између осталог размишља о неким другим играчима на центарској позицији.

Остаје занимљиво да се види да ли ће се Звезда сада дефинитивно поново окренути тржишту или ће са друге стране ипак некако успети да "избоксују" договор са Матијасом Лесором.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ ЗМАЈЕВА: Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству

ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.

19. 06. 2025. у 08:35

УС**** СМО СЕ! Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.

19. 06. 2025. у 20:01

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре

СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.

20. 06. 2025. у 15:23

Коментари (1)

У ТОМ СМИСЛУ, ЦЕЛА УКРАЈИНА ЈЕ НАША Путин поручио на чему Русија инсистира