ОВО СУ ДЕСЕТ НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ИГРАЧА У ЕВРОЛИГИ: Двојица Срба на листи
СПЕЦИЈАЛИЗОВАНИ кошаркашки портал Еурохоопс, објавио је листу од најплаћенијих играча у Евролиги.

Foto: Printskrin Тwitter/@AnadoluEfesSK
Није изненађење што списком доминирају играчи Барселоне, а на њему се налазе два српска кошаркаша.
Василије Мицић као члан актуелног првака Европе, Анадолу Ефеса, и Никола Милутинов, играч московског ЦСКА.
Први на листи је Никола Миротић који зарађује 4.5 милиона долара.
Шејн Ларкин има 3.7 а Василије Мицић 3.5 милиона, на другом и трећем месту.
Милутинов је четврти са 2.5 милиона долара високом платом.
Иза њега су: Јан Весели (2.3), Еди Таварес (2), Нандо де Коло (1.9), Токо Шенгелија (1.8), Костас Слукас (1.8), Ник Калатес (1.8) и Кори Хигинс (1.8)
Наредна сезона Евролиге, почиње у четвртак, 30. септембра, дуелом Монака и Панатинаикоса.

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Литванија урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
05. 08. 2025. у 12:17

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (1)