СТАНОЈЕВИЋ ОПРЕЗАН: Санта Клара у експензији, да останемо у игри
ВАЖНО нам је да останемо у игри за следећу утакмицу пред нашим навијачима. Португалци су били прваци Европе, лига им је изузетно јака, тако да све то морамо да поштујемо, изјавио је тренер Партизана Александар Станојевић пред прву утакмицу плеј-офа за Лигу конференција против Санта Кларе.
FOTO: M. Vukadinović
- Санта Клара је клуб у експанзији, напредују из године у годину, а квалитет су потврдили у двомечу против Олимпије, када су противника високим пресингом потпуно отерали од свог гола - додао је Станојевић.
Имају доста играча који једним потезом могу да реше утакмицу, имају пуно Бразилаца који су изузетно брзи и вешти са лоптом и моји играчи ће добити јасне инструкције како да играју први меч, истакао је стратег црно-белих.
Станојевић се осврнуо и на проблеме са повредама.
- Имамо већих кадровских проблема од Санта Кларе, повређени су Зђелар, Јовић, Пантић, повреду вуче и Шћекић, тако да ћу и то морати да узмем у обзир када будем одређивао ко ће наступити у првом мечу.
Утакмица између Санта Кларе и Партизана игра се у четвртак од 22.30 сати.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
28. 05. 2026. у 06:30
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)