ЗВАНИЧНО: Петрушев се вратио у Европу

Филип Петрушев неће наступити на последњој утакмици за Филаделфија Севентисиксерсе у оквиру летњег кампа против Јута Џеза, пошто је потврђен његов повратак у Европу.

ЗВАНИЧНО: Петрушев се вратио у Европу

FOTO: FIBA

Петрушева је Филаделфија изабрала као 50. изграча на НБА драфту, али сјајни центар неће одмах пут НБА лиге.

Након што је заиграо на мечевима летњег кампа, Петрушев је спаковао кофере и кренуо ка Европи како би се припремио за сезону која следи, пренели су медији који прате дешавања у тиму из „града братске љубави“.

Још увек није познато где ће Петрушев играти, а као најозбиљнији кандидат у последњих неколико дана спомиње се екипа Анадолу Ефеса, док своју шансу из прикрајка чека Партизан, чији је Петрушев навијач.

За Севентисиксерсе бивши кошаркаш Меге је одиграо укупно три меча на турниру у Лас Вегасу. Најбољу партију је пружио против Атлатнта Хоукса, када је за 24 минута убацио осам поена, уз шест скокова и две асистенције.

Против Далас Маверикса бројао је до пет поена, док је меч са Бостон Селтиксима окончао уз само један погодак из игре.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса

ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса

Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).

27. 05. 2026. у 07:20

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова