РАЗИШЛИ СЕ ЗВЕЗДА И ХОЛ: Американац се сели у Турску

Оља Мркић

12. 07. 2021. у 19:51

ДОСКОРАШЊИ кошаркаш Црвене звезде Ленгстон Хол окончао је сарадњу са црвено-белима и каријеру ће наставити у турском Бахчешехиру.

РАЗИШЛИ СЕ ЗВЕЗДА И ХОЛ: Американац се сели у Турску

ФОТО: АБА лига/КК Партизан

Како су објавили Турци, он је потписао уговор на годину дана, уз опцију продужетка на још једну сезону.

Са црвено-белима се разишао годину дана пре истека уговора. Хол је сезону одиграо испод очекивања, све до почетка Суперлиге када је на путу освајања треће и последње титуле у години био један од бољих играча.

Тада се повела прича око његовог евентуалног останка у улози другог плејмејкера, али је стручни штаб изабрао опцију растанка са Американцем.

(Спортска централа)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.

25. 03. 2026. у 20:06

Коментари (0)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника