ЈАРАМАЗ СЕ ОПРОСТИО ОД ПАРТИЗАНА: "Памтићу преокрет против Звезде"
НОВИ кошаркаш Бајерна из Минхена Огњен Јарамаз рекао је у разговору за "Журнал" да период у Партизану представља најлепше године његове каријере.
Фото: Н. Параушић
После две сезоне, Јарамаз је напустио редове црно-белих и упркос доласку Жељка Обрадовића, желео да промени средину и крене у нове изазове.
- Период проведен у Партизану представља најлепши период досадашњег тока моје каријере-, казао је Јарамаз и присетио се најлепших успомена.
- Она тројка за победу против Цедевите! Или преокрет у финалу Купа Радивоја Кораћа, 2020. у Нишу, против Црвене звезде, навео је он.
Амбиције су му биле да по први пут заигра у Евролиги и са Бајерном ће му то бити омогућено.
- Једноставно, када се све узме у обзир, моје амбиције, амбиције клуба у који одлазим, Бајерн Минхен као организација, поновни рад са Андреом Тринкијеријем… Све заједно делује као добра прилика да заиграм у Евролиги, признао је Јарамаз.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ПАНТЕР ПО ДОЛАСКУ У ПАРТИЗАН: "Не плаши се да будеш другачији"
03. 07. 2021. у 09:55
НАЈСКУПЉИ ИГРАЧ У ИСТОРИЈИ СПРСКЕ КОШАРКЕ: Пантеру 3.000.000 за две године
02. 07. 2021. у 22:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)