ОБРАДОВИЋ У ДЕЛИРИЈУМУ ПЕВА ПАРТИЗАНУ: Кића жени сина и ори се "Да волим црно-беле" (ВИДЕО)
ЛЕГЕНДАРНИ кошаркаш Драган Кићановић оженио је сина, а на весељу је, логично било много званица из света кошарке, посебно оних који су са популарним Кићом повезани преко Партизана.

Фото: Принтскрин
Један од њих је и Жељко Обрадовић, који се после три деценије враћа у овдашњу кошарку и то као тренер Партизана, о чему је Курир први писао.
На свадби је било весело, посебно када су се зачули тактови Партизанове навијачке песме "Да волим црно-беле", којом почињу си мечеви кошаркашког клуба из Хумске.
Обрадовић, Тодорић, Кићановић и остали устали су са столица и са много емоције отпевали навијачки хит.

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству
ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.
19. 06. 2025. у 08:35

УБИЈЕН КИРИЛ БАБИЧУК: Репрезентативац погинуо у Украјини
Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.
19. 06. 2025. у 13:20

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (2)