ШПАНИЈА БЕЗ ЈЕДНОГ ОД НАЈБОЉИХ У ТОКИЈУ: Миротић неће играти на Олимпијским играма

Часлав Вуковић

09. 06. 2021. у 16:40

КОШАРКАШ Барселоне и репрезентативац Шпаније Никола Миротић донео је одлуку да не игра за "фурију" на Олимпијским играма, преноси "АС".

ШПАНИЈА БЕЗ ЈЕДНОГ ОД НАЈБОЉИХ У ТОКИЈУ: Миротић неће играти на Олимпијским играма

Фото: EPA-EFE/LARRY W. SMITH

Као разлог зашто неће носити дрес са државним грбом сјајни кошаркаш истиче умор од напорне сезоне, али и то да жели да проведе време са породицом.

Селектор Шпаније Серђо Скариоло лпначан списак ће објавити после две провере против Француске.

Ипак, можда би нешто могло да се промени у последњем тренутку па да 30-годишњак ипак заигра на највећој спортској смотри, али шансе за тако нешто су јако мале.

Подсетимо, "фурија" је 2019. године освојила Светско првенство, пошто је у финалу била боља од Аргентине.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).

12. 08. 2025. у 07:20

Коментари (0)

ЛЕТО УЗ ШАМПИОНЕ – Више од 100 малишана бесплатно тренирало са прослављеним спортистима