КАКВЕ СЦЕНЕ ПРЕД КАТАР: Пикси је херој нације! Ово показују колико је јак култ репрезентације Србије (ВИДЕО)
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије прегазила је Бахреин у последњем мечу пред почетак Мундијала и на фантастичан начин најавила свој долазак у Катар. Наша национална селекција је данас на овој далекој дестинацији имала сјајну подршку српских навијача.

FOTO: Printskrin
О томе су сведочили и кадрови из Манаме, које је на свом званичном каналу објавио ФСС.
На овом симпатичном видео материјалу види се како присталице "орлова" смештене на једној трибини позивају селектора Драгана Стојковића Пиксија да устане са клупе и упути им поздраве.
Стојковић, који ће без обзира на то шта Србија уради у Катару остати миљеник нације одговорио је на позиве, устао и на велико одушевљење отпоздравио навијачима уз речи "чуо сам вас".
Селектор је чак и по окончању меча у фокус ставио наше фудбалске фанатике.
- Изненађен сам што су дошли у оволиком броју. Увек је лепо видети заставе на трибинама. Чути да вас неко бодри. Мислим да ће и они задовољни кући. Иако нисам тражио да се игра 100 одсто видели сте меч са много лепих акција.
Све ово показује каква атмосфера окружује орлове, да је култ репрезентације можда и никада јачи, а да нација, селектор и тим дишу као један!
Еуфорија за нашим репрезентативцима не влада само у Србији, већ и у свету. Данас сте на "Новостима" могли да видите и какве су сцене тинејџери из Бахреина приредили српском голгетеру Душану Влаховићу.
БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо

ЂОКОВИЋ ПОБЕДИО У НАЈБОЉЕМ "НЕБИТНОМ" МЕЧУ ИКАД: Спектакл у Торину о коме ће се учити на тениским академијама (ФОТО/ВИДЕО)
18. 11. 2022. у 12:42 >> 18:51

СРБИЈА ГАЗИ, БРАЗИЛ НЕКА СЕ ПАЗИ! "Орлови" прегазили ривала и послали моћну поруку пред Мундијал у Катару
18. 11. 2022. у 18:19 >> 18:20

ПРАВО ИМЕ МАЈЕ НИКОЛИЋ: Ни највећи обожаваоци не знају - шта јој пише у личној карти
18. 11. 2022. у 08:21

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је поново пробуђена европска сила
ПОСЛЕ ремија у спектакуларној првој утакмици полуфинала, Интер и Барселона укрштају копља и у реваншу, овога пута на "Ђузепе Меаци", где ће нешто пасти коначна одлука о финалисти Лиге шампиона.
06. 05. 2025. у 07:45

РУСИЈА У ШОКУ! Звезда Русије узела српско држављанство уместо руског
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега бројни руски врхунски спортисти не могу да учествују на међународним надметањима. Услед тога је једна звезда Русије решила да промени спортско држављанство - и узме српско..
06. 05. 2025. у 12:28

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)