РАЈКОВИЋ ПРЕД ТРАНСФЕРОМ КАРИЈЕРЕ? Србин појачава европског гиганта?

Александар Илић
Александар Илић

22. 05. 2021. у 10:24

СРПСКИ чувар мреже Предраг Рајковић ускоро би могао да напусти Ремс и добре игре наплати трансфером каријере.

РАЈКОВИЋ ПРЕД ТРАНСФЕРОМ КАРИЈЕРЕ? Србин појачава европског гиганта?

Foto: Printskrin Instagram/rajkovicpredrag

Како преносе француски медији српски чувар мреже могао би да се пресели у Милан. "Росонери" нису успели да се договоре са Ђанлуишијем Донарумом, те ће Италијан као слободан ниграч напустити клуб, а наводно његов агент Мино Рајола има високе финансијске захтеве које клуб не жели да испуни. 

У Рајковићу клуб види идеално решење за упражњено место на голу. Док чекамо да се појави више детаља нагађа се да би Ремс могао да пусти Рајковића, али не за мање од 20.000.000 евра. 

Подсетимо, Рајковић је и прошле године повезиван са Миланом, а интересантан је и Валенсији, Борусији и Монаку. 

Рајковић је у Ремс стигао 2019. године из Макабија за пет милиона евра, а претходно је наступао за Црвену звезду и Јагодину. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

18. 09. 2025. у 19:58

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)

ПЕВАЧ Халид Бешлић опоравља се након што је завршио у болници због здравствених проблема. Вест о његовој болести забринула је многе обожаваоце и естрадне личности, међу којима је Халид цењен и омиљен, а сада се огласио и заступник у НСРС и директор Универзитетског-клиничког центра РС Владо Ђајић.

19. 09. 2025. у 15:33

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЧУДО! Почела Светско првенство бруком, а сад... НАЈБОЉА! Ево с ким игра у осмини финала!