КРСТАЈИЋ ПРЕД ПАРТИЗАН: Имам разлог да будем оптимистичан пред дуел са црно-белима

Александар Илић
Александар Илић

04. 05. 2021. у 13:47

Фудбалери ТСЦ из Бачке Тополе у среду, 5. маја, од 16.00 сати, гостују екипи Партизана у Београду у 35. колу Суперлиге, уз обећање да ће пружити свој максимум и да иако улогу фаворита препуштају ‘црно-белима’, у Београд не долазе са белом заставом.

КРСТАЈИЋ ПРЕД ПАРТИЗАН: Имам разлог да будем оптимистичан пред дуел са црно-белима

FOTO: AP/Mindaugas Kulbis

Шеф стручног штаба Младен Крстајић изјавио је на данашњој конференцији за медије да ТСЦ спреман очекује утакмицу против одличног противника и да верује да ће се тим представити у најбољем светлу.

– После наша два неочекивана пораза у Суперлиги, вероватно су људи скептични пред утакмицу са црно-белима, али без обзира на то, верујем у своју екипу, очекујем добру утакмицу и веома јој се радујем. Биће тешко, не треба трошити речи на то колико је Партизан добра екипа, али имам разлог да будем оптимистичан пред сутрашњи меч и очекујем да ћемо оставити добар утисак – рекао је Крстајић.

Нападач Ненад Лукић оценио је да Партизан јесте фаворит и велики клуб који под вођством тренера Станојевића сјајно игра.

– Идемо на ноге апсолутном фавориту, али ми смо у последњој утакмици у Хумској показали да можемо да останемо непоражени. У Београд сигурно не идемо са белом заставом. Надам се да ћемо сутра пружити добру игру и да ћемо бити достојан противник – рекао је Лукић и додао да је ТСЦ, упркос низу од два неочекивана пораза, добро тренирао и да се екипа спремила.

– Ово идеалан тренутак да изађемо из ове мале кризе. Ако останемо непоражени то ће нам сигурно дати ветар у леђа за преостале три првенствене утакмице – казао је Лукић.

Капитен Саша Томановић је нагласио да утакмица против Партизана свим играчима даје велики мотив да остваре што бољи резултат и да пруже што бољу партију.

– Надам се да ћемо поновити игру од прошле године када смо у Београду остали непоражени, јер нама сваки освојени бод против овако доброг противника много значи.  Надам се да ћемо и
сутра показати добру игру – рекао је Томановић.

Капитен ТСЦ је додао да за утакмице против најбољих клубова Србије није потребна нека посебна мотивација.

– Управо су то мечеви у којима се свако труди да се прикаже у најбољем издању, па тако и ми.

Утакмица Партизан – ТСЦ играће се сутра, 05. маја, од 16.00х на стадиону у Хумској. ФК ТСЦ је после 34 одиграних кола 6. на табели са 49 освојених бодова из 14 победа, 7 ремија и 13 изгубљених мечева. Екипа Партизана је другопласирана са 86 бодова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи лете након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.

07. 02. 2026. у 07:20

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.

07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09

Коментари (0)

ЗДРАВКО МАМИЋ ЛУДОВАО СА ЦЕЦОМ: Ево шта му је она поручила (ВИДЕО)