ОГЛАСИО СЕ ТАКУМА АСАНО: Јапанац објаснио зашто је напустио Партизан

Марко Паунић
Марко Паунић

02. 05. 2021. у 08:54

ТАКУМА Асано више није фудбалер Партизана!

ОГЛАСИО СЕ ТАКУМА АСАНО: Јапанац објаснио зашто је напустио Партизан

ФОТО: М. Вукадиновић

Јапански фудбалер који је за кратко време освојио срца свих навијача црно-белог клуба на друштвеним мрежама је објавио да напушта Хумску.

Он је на Инстаграму објавио да одлази из Партизана због великих дуговања, кашњења плата и непоштовања од стране клуба.

- Ја, Такума Асано, раскинуо сам уговор са ФК Партизан из Београда. После тешких тренутака, нисам имао избора него да се одлучим на овај тежак потез, јер не осећам поштовање клуба. Клуб континуирано није успевао да ми исплати плату и пропратне трошкове на време (са данашњим даом постоји значајан износ) и одговорио је врло једноставно на моје поновљене захтеве.

Боли ме што морам да напустим клуб под овим несрећним околностима, јер је Партизан био важан клуб у мојој играчкој каријери. 

- Захвалан сам свима који су ме подржавали током мог рада у Партизану, уључујући тренера Саву Милошевића који ме је позвао да се прикључим клубу, тренера Александра Станојевића који ми је увек веровао и подржавао ме, мојим невероватним саиграчима и особљу тима и свим навијачима који су увек веровали у мене и тим. Хвала свима од срца", написао је Јапанац на Инстаграму.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Takuma Asano (@asatakugram)


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...

Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".

18. 06. 2025. у 18:07

Коментари (0)

РУСИЈА НА НОГАМА: Путин објаснио шта је главни задатак власти