ПРЕЛЕПА ДИЛЕТА ПОНОВО ШОКИРА: Имала аферу са потпредседником Роме (ФОТО)
НАЈПОПУЛАРНИЈА италијанска спортска водитељка Дилета Леота поново је у центру пажње медија на Апенинима - и то због нове афере.

Фото: Инстаграм
Овога пута није повезана са Златаном Ибрахимовићем, али јесте са једним од челних људи фудбалског клуба Рома.
Познато је да је Леота у вези са турским глумцем Џаном Јаманом, међутим у последње време све више спекулише се о њиховом раскиду, посебно од када су италијанску лепотицу опљачкали Срби и Хрвати, па се осетила несигурно.
Тако је Џан "нестао" са друштвених мрежа, а у италијанским медијима се појавила информација да га је Дилета преварила са потпредседником Роме.
У питању је амерички милијардер Рајан Фрајдкин (31) са којим је наводно виђена у римском хотелу, пренео је "Мондо".
Леота је демантовала ове информације и поручила да је у срећној вези са Џаном, додавши да је њен партнер "налоге на друштвеним мрежама обрисао због посла".
Препоручујемо


ДУШАН ПАНЕНКА! Влаховић преварио Шћешнија у стилу славног Чеха и оборио рекорд Мирка Вучинића (ВИДЕО)
25. 04. 2021. у 16:15 >> 19:46

ВРЕМЕ ЈЕ! Хари Кејн би данас требао освојити први трофеј у каријери!
ФУДБАЛЕРИ Бајерн Минхена имају прилику да победом над Лајпцигом у гостима освоје титулу првака Немачке. Меч се игра на "Ред бул арени" и почиње од 15.30.
03. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)