ЛАЗАР ПАВЛОВИЋ: Срећан сам што сам добио шансу да будем стартер
ФУДБАЛЕР Партизана Лазар Павловић изјавио је да је срећан што је добио прилику да буде стартер у мечу против Спартака.

Лазар Павловић Фото Н. Параушић
Црно-бели су у 33. колу Суперлиге Србије победили тим из Суботице 2:1, а Павловић је био стрелац првог гола у 38. минуту.
"Била је ово веома тешка утакмица за нас после полуфинала Купа у Новом Саду. Били смо мало уморни и испражњени, али заслужили смо победу, јер смо били смо бољи током читаве утакмице и стварали много шанси. Прво, желим да кажем да сам срећан што сам добио шансу да будем стартер и уопште играм утакмицу у конкуренцији одличних играча. Играо сам и против Мачве, такође сам имао шансу, али нисам постигао гол", рекао је Павловић за клупски сајт.
Сада сам био у право време на правом месту и уз мало среће, лопта је завршила где треба, истакао је Павловић.
"Имао сам још две-три пропуштене прилике, али сам сигуран да ће се радом, баш као сада, све исплатити и доћи на своје место. Наравно да постоји жеља да имам све већу и већу минутажу, али то је на шефу да кроз мој рад и залагање процени када је тренутак", закључио је Павловић.
Препоручујемо

ТРЕСЛА СЕ ПРЕЧКА, РОДИЛО СЕ ИЗЈЕДНАЧЕЊЕ: Спартак казнио промашаје црно-белих (ВИДЕО)
25. 04. 2021. у 21:16 >> 21:18

ВЕЧИТИ НАСТАВЉАЈУ ТАКМИЧЕЊЕ У СУПЕРЛИГИ: Звезда у Инђији, Партизан дочекује Спартак
24. 04. 2021. у 08:47

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
18. 09. 2025. у 19:58

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)
ПЕВАЧ Халид Бешлић опоравља се након што је завршио у болници због здравствених проблема. Вест о његовој болести забринула је многе обожаваоце и естрадне личности, међу којима је Халид цењен и омиљен, а сада се огласио и заступник у НСРС и директор Универзитетског-клиничког центра РС Владо Ђајић.
19. 09. 2025. у 15:33
Коментари (0)