ЛИВЕРПУЛ СВЕ ДАЉЕ ОД ЛИГЕ ШАМПИОНА: Њукасл извукао бод у петом минуту надокнаде!

Александар Илић
Александар Илић

24. 04. 2021. у 15:36

УЗБУДЉИВ су меч на Енфилду одиграли Ливерпул и Њукасл. "Свраке" су до бода дошли у петом минуту надокнаде.

ЛИВЕРПУЛ СВЕ ДАЉЕ ОД ЛИГЕ ШАМПИОНА: Њукасл извукао бод у петом минуту надокнаде!

ФОТО: АП

Након три минута игре Мохамед Салах довео је "Редсе" у вођство. Натрчао је египатски фудбалер на одбитак, те га је послао у горњи десни угао за радост свог тима. 

Имао је у неколико наврата Алисон посла, прво је Шон Лонгстав имао прилику, одбранио је Бразилац. Потом је гол поништен због офсајда у наставку истог напада. 

Ослободили су се домаћи притиска, те је у 27. минуту Мартину Дубравки претио Садио Мане, два минута после и Диого Жота, као и Мохамед Салах, али нису успели да затресу мрежу. 

Одолевали су до краја меча нападима играчи Њукасла, у 93. минуту дошли су и до гола преко Калума Вилсона.

Ипак, након прегледа ВАР снимка, гол је поништен, а срећа је погледала госте. Џозеф Вилок долази до лопте унутар шеснаестерца и поставља коначних 1:1. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи лете након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.

07. 02. 2026. у 07:20

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.

07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09

Коментари (0)

ОТЕРАО ИХ СА БИНЕ: Бијело дугме свирало Титу само 8 секунди