ШПАНЦИ СЕ КЛАЊАЈУ ЈОВИЋУ: Лука пристао на ново смањење плате у Реалу, а Рамос није
СРПСКИ репрезентативац Лука Јовић је ове зиме дошао на позајмицу из Реала у Ајнтрахт, али је пре тога учинио велики гест према клубу, пошто је пристао на смањење зарада у "краљевском клубу".

Фото: EPA-EFE/JUANJO MARTIN
Србин се налази у групи играча клуба из Мадрида у којој ће сви имати за 10 одсто мање плате на годишњем нивоу.
И то већ од ове сезоне која се ускоро ближи крају, у којој је већ направио уступке како би се вратио у Франкфурт на позајмицу и примао пет милиона евра.
Сада ће и та сума бити мања за пола милиона, јер се тако договорио са председником Реала Флорентином Перезом.
- Многи су пристали на смањење плате, чак и Јовић и Одегард који су отишли на позајмицу - открио је први човек "краљевског клуба", а пренео је "Б92".
Ипак, нису сви тако поступили, јер је рецимо Серхио Рамос одбио да се одлучи на исти корак. Капитену Реала уговор истиче на крају сезоне и не жели да добије мање од 12 милиона евра, колика су му сада примања.
Иначе, Јовић је заједно са осталим фудбалерима пристао да се одрекне бонуса за ову сезону уколико се освоје трофеји.

СПЕЦИЈАЛНО ВЕЧЕ НА "ЕТИХАДУ": "Повратак" Де Брујнеа и прилика за Пепа да се изједначи са Контеом
Манчестер Сити и Наполи отварају нову сезону Лиге шампиона дуелом који је већ у најави обележен великим емоцијама.
18. 09. 2025. у 06:40 >> 00:54

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
18. 09. 2025. у 19:58

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)
ПЕВАЧ Халид Бешлић опоравља се након што је завршио у болници због здравствених проблема. Вест о његовој болести забринула је многе обожаваоце и естрадне личности, међу којима је Халид цењен и омиљен, а сада се огласио и заступник у НСРС и директор Универзитетског-клиничког центра РС Владо Ђајић.
19. 09. 2025. у 15:33
Коментари (0)