ВЕЉКОВИЋ СЛОМИО НОС: Српског репрезентативца чека пауза
СРПСКОГ репрезентативца чека пауза
Фото архива ВН
Милош Вељковић пропустиће гостовање Вердера против Унион Берлина.
Репрезентативац Србије је у мечу против Мајнца у једном дуелу пао на земљу, а када је покушао да устане кренула је да шикља крв из носа.
После детаљних лекарских прегледа констатовано је да је сломио нос и да ће морати да паузира седам дана.
Препоручујемо
ХОРОР У НЕМАЧКОЈ: Србин крвав лежао на терену, па наставио меч (ВИДЕО)
22. 04. 2021. у 18:24
ДРАГОВИЋ, ПРИЈОВИЋ И ВЕЛИКА БОМБА: Звезда доводи и француског фудбалера?
23. 04. 2021. у 09:35
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)