УЕФА ИЗБАЦУЈЕ "СЕПАРАТИСТЕ": Пари сен Жермен у петак постаје шампион Европе?
ПОСЛЕ формирања Супер лиге и најаве санкција од стране УЕФА према виновницима овог својеврсног пуча, отвара се питање шта ће бит иса наставком сезоне у Лиги шампиона, пошто су три од четири полуфиналиста чланови ове веселе дружине.
ФОТО: АП
Јаспер Мелер, председник ФС Данске и члан Извршног одбора Европске фудбалске уније, сматра да Челси, Реал Мадрид и Манчестер сити треба да буду избачени из ЛШ.
- Ови клубови морају да буду избачени и очекујем да ће се то десити у петак - најавио је Мелер, а пренео Ројтерс.
У случају да се Мелерова најава оствари, остао би Пари сен Жермен као једини полуфиналиста који не би био санкционисан, што логично значи да би "свеци" аутоматски постали нови шампиони Европе!
Све ово звучи помало нестварно, али председник УЕФА Чеферин је најавио да ће кровна организација европског фудбала предузети све расположиве мере, а ово јесте једна од њих...
Препоручујемо
СУПЕРЛИГА ЦИНИЧАН ПРОЈЕКАТ: "Сви ће бити избачени", прети УЕФА
18. 04. 2021. у 17:58 >> 18:13
ОВО ЈЕ ЛОГО СУПЕРЛИГЕ: Као да је биран на дечијем конкурсу (ФОТО)
19. 04. 2021. у 16:34 >> 16:46
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)