НАТХО ИФТАРИО СА ЛЕГЕНДОМ ПАРТИЗАНА: Израелац у гостима код чувеног Мустафе Хасанагића
ВЕЗИСТА Партизана Бибарс Натхо, заједно са својом супругом, био је у суботу гост код легенде клуба из Хумске Мустафе Хасанагића!
Фото: Инстаграм
Натхо је код Хасанагића боравио на ифтару, првом оброку који се узима након заласка сунца током исламског месеца рамазана који је у току.
Ифтар иначе окупља већи број особа и њме се се завршава дан поста, а најчешће се обавља пре вечерње молитве.
Израелац је недавно играо против Мачве 76. минута, без обира на то што пости, а своје место на терену је препустио Сејдуби Суми који је у Шапцу признао да је узео протеинску чоколадицу због рамазана.
- У току је Рамазан и моја породица и ја као верници се придржавамо верског поста, па зато не једем и не пијем у току дана, до заласка сунца. Већ око 19:30 могу да једем и Зека (прима.аут Милош Јојић) ми је дао протеинску чоколадицу да бих добио енергију за наставак утакмице.
Када већ помињемо рамазански пост, додаћемо и то да је меч Друге лиге Турске недавно прекинут на 20 минута како би фудбалери јели на терену.
Фото: Инстаграм
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)