ХУМАНИТАРНА АУКЦИЈА ЗА МАЛОГ ГАВРИЛА: Тадићев дрес продат за 125.000 динара

Марко Паунић
Марко Паунић

12. 04. 2021. у 12:52

ПОТПИСАН дрес Душана Тадића из Ајакса продат је за 125.000 динара на хуманитарној аукцији за малог Гаврила Ђурђевића.

ХУМАНИТАРНА АУКЦИЈА ЗА МАЛОГ ГАВРИЛА: Тадићев дрес продат за 125.000 динара

ФОТО: Заједно за живот

"Дрес Душана Тадића из Ајакса продат је на онлајн лицитацији за 125.000 динара, а сва средства биће усмерена за лечење малог Гаврила. Хвала од срца свима који су учествовали у лицитацији и хвала победнику аукције", саопштила је хуманитарна организација "Заједно за живот".

Капитен фудбалске репрезентације Србије прикључио се хуманитарној акцији за помоћ шестомесечном Гаврилу, који болује од спиналне мишиће атрофије, а за лечење је потребно чак два и по милиона евра.

Раније је за помоћ Гаврилу продата капитенска трака Кристијана Роналда, коју је "бацио" после утакмице Србије - Португал, копачке и дрес српског репрезентативаца Стефана Митровића, као и потписан дрес Дејана Станковића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

18. 09. 2025. у 19:58

НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ: Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња

"НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ": Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња

НЕКАДАШЊА певачица Коктел бенда Јелена Ристић, својевремено је открила детаље с концерта на којем су наступали Кемал Монтено и Оливер Драгојевић.

19. 09. 2025. у 09:13 >> 09:22

Коментари (0)

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе