СВИМА ПРОЛЕЋЕ, А ЊИМА ЗИМА НА -12: Бивши фудбалер Звезде брутално прозвао Партизан

ЦРВЕБА звезда у Сенегалцу Мамаду Мбођу има ватреног навијача, и ту своју пасију за клубом из Љутице Богдана момак рођен у Дакару потврђује кад год има прилику.

СВИМА ПРОЛЕЋЕ, А ЊИМА ЗИМА НА -12: Бивши фудбалер Звезде брутално прозвао Партизан

ФОТО: Н. Скендерија

Недавно се обрео у хотелу у Бакуу само да би видео Марка Грујића и узео дрес бившег саиграча, а можемо само да замислимо колико је срећан због победе Звезде у дербију

Мбођ је једва дочекао крај да се и он огласи после тријумфа црвено-белих који готово сигурно значи и освајање титуле.

Притом, није штедео вечитог ривала...

- Април, а Фрање и даље на антифризу, свима пролеће, само њима мрзне на '12. Срећна титула - написао је Сенегалац и одушевио навијаче Звезде.

(Телеграф) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)