СКАНДАЛ У ШПАНСКОЈ ПРИМЕРИ: Валенсија отишла са терена, фудбалера Кадиза оптужили за расизам

УТАКМИЦА 29. кола Примере између Кадиза и Валенсија била је прекинута у 36. минуту због расизма и кошкања.

СКАНДАЛ У ШПАНСКОЈ ПРИМЕРИ: Валенсија отишла са терена, фудбалера Кадиза оптужили за расизам

Фото: EPA-EFE/ROMAN RIOS

Фудбалер Кадиза Хуан Кала и Муктар Дијакаби из Валенсије су се покошкали и замало потукли, након чега су играчи "слепих мишева" напустили терен стадиона "Рамон де Каранца".

Они су оптужили Калу за расизам, пошто је нешто рекао Дијакабију, који је одмах после тога напустио терен.

У знак солидарности са саиграчем, сви играчи Валенсије напустили су терен и утакмица је прекинута.

Утакмица се наставила, али је француски дефанзивац одбио да настави меч, па је остао у свлачионици, а заменио га је Гиљамон.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!